Meist

LWRD lugu

LWRD sai alguse 2020. aastal aprillis toimunud rahvusvahelisest häkatonist „The Global Hack“, kus sündis idee luua platvorm ülepiiriliste vaidluste lahendamiseks turismisektoris ja sündis ka esmane prototüüp.

LWRD pikemaks eesmärgiks on kasvada platvormiks, mille kaudu on võimalik lahendada ülepiirilisi vaidlusi üle kogu maailma. Ettevõtte käivitusfaasis oleme keskendunud lennupiletite maksumuse tagastamisele, mis on osutunud tarbijate jaoks äärmiselt problemaatiliseks. Kuigi lennuoperaatorid teavad selgesti enda kohustusi, otsitakse kõikvõimalikke viise kuidas nendest kas vabaneda või need edasi lükata. Kuna LWRD on alguse saanud keset viimase aja kõige suuremat kriisi, on LWRD dünaamiline ja oludega kiiresti kohanev ettevõte.Asutajad:

Kaspar Vahtre

Jurist ja asutaja

Kaspar omab 12-aastast töökogemust juristina kindlustussektoris ja on esindanud kohtus edukalt nii kindlustusandjaid kui ka kindlustusseltside kliente. Vabal ajal reisib ja teeb muusikat. Just reisimise käigus tekkinud õiguslikud küsimused andsid inspiratsiooni LWRD asutamiseks.

Ronald Kendla

Disainer, tootearendaja ja asutaja

Ronald on varasemalt olnud tootearendaja mitme startupi juures, mis on tänaseks omandanud rahvusvahelise mõõtme. Vabal ajal õpib Ronald Hispaania keelt.

Stenver Kööp

Veebiarendaja ja asutaja

Stenver tegeleb veebiarenduse ja digimeediumitega, lisaks omab kogemusi tootearenduse vallas. Vabal ajal meeldib Stenverile autode kallal nokitseda.